Nízkoenergetické a pasivní domy

Atelier ZILVAR je odborníkem v oblasti stavebních konstrukcí rodinných domků, které nejvíce ovlivňují energetickou náročnost budovy. Dlouholeté zkušenosti promítá do svých projektů staveb zděných i dřevostaveb, a to typových i individuálních.

 

Proč mít projekt od nezávislého projektanta?

Většina dodavatelů rodinných domů nabízí jako součást své dodávky též projekt stavby, a to za výrazně výhodných finančních podmínek. Jakmile zákazníka získají, není již prostor pro výběrové řízení na dodávku stavby. Tento postup nejenže neumožní konkurenční snižování ceny, ale staví investora do role vazala technologie a materiálů zhotovitele.

 

Jaký je názor projektanta na energeticky úsporný dům?

Úsporným se dá nazvat dům, který je úsporný nejenom v nákladech provozních, ale i v pořizovacích. Energetickou náročnost ovlivňuje množství faktorů i osobních zvyků v užívání domu. Atelier ZILVAR nabízí individuální přístup k Vašemu domu, který začíná vstupní nezávaznou konzultací. Zastáváme názor, že rodinný dům má sloužit obyvatelům a ne opačně.

Úspory jsou prioritou, ale nikoliv za cenu vyšší než je jejich výše.

 

Upřednostňuje Atelier ZILVAR dřevostavby nebo domy zděné?

Není věcí projektanta upřednostňovat typ domu. Projektant musí s klientem projednat jeho zájmy, způsob života, finanční možnosti nebo rodinné vztahy. Na základě získaných informací pomůže klientovi se rozhodnout, jestli stavět dům přízemní, zděný, pasivní, futuristický…….

 

Proč nabízí Atelier ZILVAR i typové projekty?

Typový projekt je konfekce. Proč by si měl zákazník dávat šít zakázkově oblek, když mu přesně sedne koupený levný z obchodu? Stejně by měl uvažovat investor rodinného domu. Individuální dům je pro ty klienty, kteří si nevybrali. Doporučujeme nákup typového projektu konzultovat s projektantem, aby se při umístění do terénu neobjevili problémy.

Kompletní nabídka od Atelieru ZILVAR

  • Znáte AKU vytápění - patentované originální teplovzdušné podlahové topení krbem pro nízkoenergetický a pasivní dům?   více....   

  •  specialista na KRBYKAMNA      více....

  •  specialista na rekonstrukce           více....

      a program Zelená úsporám           více....

  • odborník v oboru architekt, stavební projektant a stavební dozor. Specialista na rodinné domy   více......

 

teplovzdušné
podlahové
vytápění krbem

více informací na www.aku-vytapeni.cz