Projekty typové

Atelier ZILVAR nabízí investorům na výběr nejenom vlastní typové projekty, ale i výhodně typové projekty společnosti G-servisAtelier NÁŠ DŮM. Typový projekt je zajímavý především pro svou finanční nenáročnost a rychlost dodávky. Nabízí řešení pro stavebníky, kteří mají územně bezproblémovou parcelu a kteří mají standardní požadavky na dispozici a vzhled svého domu.
Typový projekt ovšem nestačí pro získání povolení na provedení stavby domu (ohlášení stavby nebo stavební povolení).

K žádosti je třeba projekt dopracovat o tzv. osazení domu na pozemek popř. provést drobné úpravy projektu a projekty přípojek, které zajistí napojení domu na inženýrské sítě a komunikaci. Atelier ZILVAR takovéto projektové práce provádí a současně na přání zákazníka zajistí povolení stavby.

Typové projekty nemohou však uspokojit všechny stavebníky. Má-li investor atypický pozemek nebo požadavky na dispozici a vzhled domu, které nenajde v katalozích, či požaduje nízkoenergetický nebo pasivní dům je třeba vypracovat individuální projekt.

Céčko

Rodinný dům typu Bungalow pro tří až čtyřčlennou rodinu, kde pracovna lze použít jako druhý dětský pokoj. Fasáda domu je doplněna na některých stěnách, sloupech a komínu cihelným - klinkerovým obkladem. Dvě auta jsou dnes již samozřejmostí a součástí domu je tedy dvougaráž. Střecha domu a garáže je valbová, půdorys domu ve tvaru T, kapacita domu 4+1.

Parametry projektu

Užitná plocha: 156 m2
Zastavěná plocha: 217 m2

Zpět